najnowsze w kategorii...

WUD Trójmiasto 2018
  • wydarzenia
  • lis 18, 2018

181117wudtrojmiasto_01

Jak co roku, spotkaliśmy się w Gdyni posłuchać o stanie polskiego światka użyteczności, UX, product designu, itp. Było bardzo fajnie, choć nie uczestniczyłem w porannych warsztatach.

World Usability Day Trójmiasto 2018 miało miejsce w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. Prelekcje były różnorodne, od przestrzegających ("Szarlatani UX", choć nie podzielam opinii prelegenta wyrażonych podczas tego występu), przez mocno empatyczne (Aga Osytek i kwestia dostępności głuchych do serwisów webowych), po fikuśne i humorystyczne (Wojtek Aleksander). Poza tym, troszkę o Allegro i Paulina z CUX w sprytnie ukrytej promocji produktu (nawiasem mówiąc, nieźle się rozwijają, gratulacje). Potem był ultra ciekawy raport z raportu UX-a w Polsce, po którym wyszedłem (siła wyższa).

Ogólnie bardzo fajnie, choć ja wolę bardziej kameralnie (Tipi UX) lub warsztatowo : )

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017-2024 Miłosz Wojaczek

Loga firm i jakiekolwiek inne elementy graficzne ze stron internetowych, które wykorzystałem podczas tworzenia postów na tej stronie należą do tych firm, a używam ich wyłącznie na zasadzie cytatu.
Korzystam z Google Analytics, które z kolei może korzystać z mechanizmu ciasteczek, do analityki ruchu na mojej stronie. Pamiętaj, że możesz zmienić ustawienia ciasteczek w swojej przeglądarce.