najnowsze w kategorii...

Tipi UX #8 w PPNT w Gdyni - krótko, na temat, fajnie!
  • wydarzenia
  • Oct 25, 2017

okladka_tipiux8

W poniedziałek, 23 października br. miałem okazję przejechać się do Gdyni, do Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego, na spotkanie Tipi UX #8. Trzy krótkie prelekcje, pełna salka, znajome twarze - fajna sprawa.

Tipi UX to trzy (najczęściej), niezbyt długie prelekcje (max 30 minut). Agnieszka Mróz opowiadała w temacie, który pojawił się na moim szkoleniu Design Thinking, a mianowicie współpracy przy projektowaniu (również co-designie), Szymon Wanatowicz w oryginalny i pełen humorystycznych nawiązań, obrazów, aluzji sposób opowiedział o równie oryginalnym wdrożeniu interfejsu skalpela laserowego, a Daria Michalska opowiedziała o mikrointerakcjach - małych, przydatnych elementach interfejsu. Świetna robota!

Wygrałem książkę : ) (od Dailyweb.pl): Strategia UX. Jak tworzyć innowacyjne produkty cyfrowe, które spotkają się z uznaniem rynku

Raczej podstawy, ale zawsze się przyda. Dziękuję!

 

Troszkę zdjęć: https://flic.kr/s/aHsm4WBh3q

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017-2021 Miłosz Wojaczek

Loga firm i jakiekolwiek inne elementy graficzne ze stron internetowych, które wykorzystałem podczas tworzenia postów na tej stronie należą do tych firm, a używam ich wyłącznie na zasadzie cytatu.
Korzystam z Google Analytics, które z kolei może korzystać z mechanizmu ciasteczek, do analityki ruchu na mojej stronie. Pamiętaj, że możesz zmienić ustawienia ciasteczek w swojej przeglądarce.