najnowsze w kategorii...

Odświeżony Biały Jeleń
  • graficzne
  • Oct 27, 2016

Korzystam z produktów Białego Jelenia od dłuższego czasu - wierzę, że są mniej chemiczne (mam nadzieję, że się nie mylę w swoim przeświadczeniu). Kupiłem właśnie nową butlę żelu do mycia naczyń. Patrzę, patrzę... i podoba mi się to, co widzę!

Okazuje się, że Biały Jeleń (w końcu?) podrasował grafikę. Poprzedni styl graficzny, z literami na biało, trącił myszką całkiem poważnie. Nowa naklejka wygląda naprawdę dobrze, szczególnie, że zmieniono nie tylko logo. Nie wygląda to już jak etykieta z lat 90-tych, ale też nie przynosi na myśl którejś z marek zachodnich koncernów. Oczywiście sprawdziłem producenta. To wciąż Pollena Ostrzeszów - i niech tak zostanie.

biały jeleń

biały jeleń

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017-2021 Miłosz Wojaczek

Loga firm i jakiekolwiek inne elementy graficzne ze stron internetowych, które wykorzystałem podczas tworzenia postów na tej stronie należą do tych firm, a używam ich wyłącznie na zasadzie cytatu.
Korzystam z Google Analytics, które z kolei może korzystać z mechanizmu ciasteczek, do analityki ruchu na mojej stronie. Pamiętaj, że możesz zmienić ustawienia ciasteczek w swojej przeglądarce.