najnowsze w kategorii...

Helion.pl - w końcu redesign! : )
  • UX
  • Aug 27, 2016

Właśnie sprawdzałem link do nowej książki o Joomla! autorstwa (książki, nie Joomla) Sławka Pieszczka, gdy okazało się, że Helion w końcu zdobył się na przeprojektowanie sklepu. WOW!

biały jeleń

Ogólnie oceniam projekt bardzo pozytywnie.

Ba, w porównaniu z tym, co było, to chyba wszystko byłoby bardziej pozytywne ;)

biały jeleń

Jaki jest nowy projekt?

Oczywiście każdy może sprawdzić samodzielnie pod adresem Helion.pl, w wielkim skrócie: jest dobrze, nawet z małym plusem, choć mnie osobiście kłuje w oczy czerwony pas u góry.

biały jeleń

Jest za to responsywnie

...więc mobilka wygląda również dobrze:

biały jeleń

Na pierwszy rzut oka

Bardzo podoba mi się zachowanie hovera na okładkach produktów - dostajemy opis, nie trzeba klikać głębiej:

biały jeleń

To na gorąco.

Postaram się dopisać więcej wkrótce, jeśli dane mi będzie coś zamówić (prawdopodobnie zamówię nową książkę Sławka) - zobaczymy, czy czegoś nie sknocono w procesie zamówienia.

Gratuluję i powodzenia! Ten sklep nie zasługiwał na taki wizerunek, jaki posiadał przed przeprojektowaniem. Projekt jest podpisany "by Tonik.pl". Gratulacje dla tej ekipy również!

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017-2021 Miłosz Wojaczek

Loga firm i jakiekolwiek inne elementy graficzne ze stron internetowych, które wykorzystałem podczas tworzenia postów na tej stronie należą do tych firm, a używam ich wyłącznie na zasadzie cytatu.
Korzystam z Google Analytics, które z kolei może korzystać z mechanizmu ciasteczek, do analityki ruchu na mojej stronie. Pamiętaj, że możesz zmienić ustawienia ciasteczek w swojej przeglądarce.