najnowsze w kategorii...

Niewiele na blogu, od groma w głowie
  • na bieżąco
  • mar 5, 2012

Z pewnością fakt, iż ostatni news tutaj pojawił się w listopadzie może oznaczać, że nic się nie dzieje z wojaczek.me. Wprost przeciwnie, mam od groma roboty : )

Aktualnie pracuję nad stroną internetową firmy Space2Grow z Londynu (docelowo www.space2grow.eu i www.space2grow.pl). Co więcej, współpracuję z Computer Arts Polska tłumacząc artykuły z CA UK - być może na tłumaczeniach się nie skończy. Do tego dochodzi obsługa stałych klientów.

W międzyczasie wyszła wersja Consumer Preview nowego windowsa, sporo się dzieje odnośnie ACTA, mamy kilka nowych, coraz bardziej popularnych serwisów społecznościowych typu Pinterest - Internet nie śpi : ) Poniżej wypisałem kilka linków, które systematyczne odwiedzam, albo które po prostu warto sprawdzić, by wiedzieć co się aktualnie dzieje w Sieci. Postaram się napisać prędzej niż za 3 miesiące, choć wkrótce będę w rozjazdach (zagranicznych), więc różnie może być.

W międzyczasie zapraszam na:

  • Chris Pirillo - video blogger, którego audycje chętnie słucham (czasem też oglądam ;)
  • pseudo blog graficzno-brandingowy, który niedawno odkryłem - Klosinski.net
  • dla tych, którzy tak, jak ja, mają dość reżimowych bzdur w mediach - Nowy Ekran
  • fenomenu tego serwisu nie rozumiem, ale może Wy zrozumiecie - Pinterest
  • sporo na temat Windows 8 znajdziecie na CentrumXP

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017-2021 Miłosz Wojaczek

Loga firm i jakiekolwiek inne elementy graficzne ze stron internetowych, które wykorzystałem podczas tworzenia postów na tej stronie należą do tych firm, a używam ich wyłącznie na zasadzie cytatu.
Korzystam z Google Analytics, które z kolei może korzystać z mechanizmu ciasteczek, do analityki ruchu na mojej stronie. Pamiętaj, że możesz zmienić ustawienia ciasteczek w swojej przeglądarce.