
I znowu w Gdańsku, znowu AI! Fajnie : )

No i jest! Trzecie wydarzenie z wiosennego maratonu konferencyjno-meetupowego. AI, ai, ai, ai!

Drugie wydarzenie w tak krótkim odstępie czasu, traktujące o AI / vibe codingu! Tym razem w Gdyni, w dobrze znanym Experymencie. Było fajnie :)

W końcu coś zaczyna się dziać, coś mocniej zmieniać, czuć podmuch zmian i wiosny : ) "WygrAI ten sprint" - spotkanie BRAVE Community w Gdańsku to pierwsze z trzech spotkań/konferencji wokół tematów AI / No-code / Low-code w trójmieście, które mnie czekają. MEGA ciekawe tematy, case'y, ludzie, możliwości! Były 4 prezentacje-szpicze: troszkę bliżej product designowi, a także bardziej developerce, nawet takiej lekko hardkorowej. Tematy AI i vibe codingu to dla mnie teraz bardzo gorące i interesujące tematy, więc nie mogę się doczekać więcej!

Coś innego, coś nowego - Konferencja Twórców była mocno promowana na moim testowym koncie Instagrama. Poczytałem i zdecydowałem się kupić wejściówkę. Było faktycznie inaczej, ale odnoszę wrażenie, że ekipa jakby uczy się organizowania konferencji. Ludzie fajni, prezentacje ciekawe, ale brakowało "tego czegoś".
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017-2026 Miłosz Wojaczek
Loga firm i jakiekolwiek inne elementy graficzne ze stron internetowych, które wykorzystałem podczas tworzenia postów na tej stronie należą do tych firm, a używam ich wyłącznie na zasadzie cytatu.
Korzystam z Google Analytics, które z kolei może korzystać z mechanizmu ciasteczek, do analityki ruchu na mojej stronie. Pamiętaj, że możesz zmienić ustawienia ciasteczek w swojej przeglądarce.